Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Sierpnia 24, 2019, 11:42:54

Autor Wątek: Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin 2018/19  (Przeczytany 1236 razy)

Arturo

• Gość
Odp: Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin 2018/19
« Odpowiedź #15 dnia: Października 10, 2018, 16:17:53 »
Bo co? Bo napisałem okólary  przez u a nie ó. Gdybym siedział w domu i nic nie robił to pewnie zwracałbym uwagę na takie pierdoły. Aprops wieku zaspokoję twą ciekawość i uszczypliwość, mam 5 lat. ;)

K'tchor

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #16 dnia: Października 10, 2018, 16:54:28 »
Błagam, napisz, że to jakiś żart, którego nie rozumiem.

Azetesiak

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +6/-0
« Odpowiedź #17 dnia: Października 10, 2018, 17:57:26 »
Chodziło mi o szeryfa

Szeryf

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +3/-6
« Odpowiedź #18 dnia: Października 10, 2018, 18:13:32 »
Ja mam 4 latka. :-)

KrychAzs

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +4/-2
« Odpowiedź #19 dnia: Października 10, 2018, 19:20:57 »
I po pierwszej kwarcie mamy wynik 23-18 dla AZS.

k732123

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +2/-0
« Odpowiedź #20 dnia: Października 10, 2018, 19:55:35 »
Jak narazie bardzo dobra gra dużo trójek dobra gra tejicia pod koszem. Wie ktoś może dlaczego nie zagrał jeszcze Alan Czujkowski???

Trevi

• Ekspert
  • Reputacja +19/-12
« Odpowiedź #21 dnia: Października 10, 2018, 20:06:48 »
A Walters czemu nie gra? skoro u nich podkoszowy kontuzjowany..

arkonada

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +2/-0
« Odpowiedź #22 dnia: Października 10, 2018, 20:47:51 »
Pomyliłem się o 2 pkt :'(

karoll

• Ekspert
  • Reputacja +19/-42
« Odpowiedź #23 dnia: Października 10, 2018, 21:05:13 »
Jak narazie bardzo dobra gra dużo trójek dobra gra tejicia pod koszem. Wie ktoś może dlaczego nie zagrał jeszcze Alan Czujkowski???
Bo Czujkowski jest słaby...  ;D
Jak na pierwszy mecz to widać różnicę pomiędzy Polakami a zagranicą. W zasadzie podobała mi się tylko gra Surmacza i Kucharka, reszta PL kiepsko. Tejic powinien trenować wolne, bo to tragedia... ;)
W przekroju całego meczu obrona wyglądała bardzo słabo, i im dłużej trwał mecz, tym było gorzej. Tylu podań do wolnego pod koszem ile wykonał Stelmet to dawno nie widziałem.  :)
Znowu też w ataku szykuje się stara taktyka - dobólowe siepanie. Dopóki wchodziło to wynik był na styku. Deska przegrana, co było do przewidzenia i tak będzie w wielu spotkaniach. Końcówkę wyraźnie odpuścili... może dlatego że w sobotę kolejny łomot... :)
Jak tam optymiści, :) co wietrzyli niespodziankę... nic takiego się nie wydarzy, bo grając tak wąskim składem, a zwłaszcza 4 PL nie ma szans z dobrym zespołem, który dysponuje 12ką graczy. :)

Skubi#33

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +10/-0
« Odpowiedź #24 dnia: Października 10, 2018, 21:34:41 »
Sory karoll ale to nie były podania pod kosz do niepilnowanego lecz ścięcia po linii końcowej za obrońcą lub zwykłe wjazdy pod kosz z zasłoną. Kucharek i Bochno nie radzili sobie z tym kompletnie. No i co do tego siepania za trzy to się nie zgodze. 10/20 to jest normalne rzucanie bo za dwa mieli prawie 2x wiecej rzutów. Siepaniem możesz nazwać jak wykonają mase rzutów a trafią mały procent a nie 50%.
W ataku to walki o deske nie widziałem a w obronie też kiepsko z zastawianiem. Walters był gotów do gry tylko na sekundowe wejścia?
Piłka wreszcie krążyła w ataku, do czasu aż nasi byli w ruchu to byliśmy w grze. Jak stawaliśmy to wynik odjeżdżał. Mimo wyniku tą gre dało się oglądać a ilość asyst(w zeszłym sezonie chyba tylu nigdy nie mieliśmy) mówi sama za siebie że coś z tego będzie. W ataku Kucharek i Surmacz na plus, z Tejicia będą ludzie jeszcze bo nie jest drewnem jak niektórzy myśleli. Bochno widać że nie jest zgrany bo często zagubiony w zagrywkach. No i Radulović to nareszcie rozgrywający z krwi i kości. Od Dantego nie było gracza który tyle widzi i tworzy pozycji dla kolegów. Szkoda tylko tych strat na podwojeniach.
No i gwizdki, szkoda gadać bo bez nich stelmet i tak by wygrał.

Trevi

• Ekspert
  • Reputacja +19/-12
« Odpowiedź #25 dnia: Października 10, 2018, 21:54:51 »
To idziemy na te Play-Offy czy nie idziemy? bo już się zgubiłem.. :o

Kuba21

• Ekspert
  • Reputacja +11/-0
« Odpowiedź #26 dnia: Października 10, 2018, 23:01:32 »
Mój wynik się nie sprawdził, ale 17 pkt różnicy już trafiłem. Co do wolnych Tejicia to mnie to akurat nie dziwi, AZS w ostatnich latach ma jakieś dziwne fatum, że zawodnicy przychodzący do klubu nagle przestają trafiać osobiste.
Przyjezdny

Thor

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +7/-5
« Odpowiedź #27 dnia: Października 11, 2018, 09:11:51 »
A ja uważam że zagrali całkiem przyzwoicie(mecz oglądałem  :D) no Boże był do przewidzenia że z nimi przegramy ale dramatu nie było oczywiście odjechali(jak było do przewidzenia) ale naprawdę widać potęcjał i myślę że na "8" wystarczy  8) więc spokojnie z tym płaczem :D :D :D p.s. nie nie jestem zwjązany z zarządem i nikt mi nie płaci za wpisy  ;D ;D ;D