Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Maja 25, 2019, 01:22:38

Autor Wątek: AZS Koszalin - sezon 2018/2019 + 50 lat klubu  (Przeczytany 137792 razy)

karoll

• Ekspert
  • Reputacja +17/-42
Odp: AZS Koszalin - sezon 2018/2019 + 50 lat klubu
« Odpowiedź #2520 dnia: Maja 16, 2019, 20:32:12 »
mogą sobie hurtowo zbierac zloto gowno mnie obchodzi, tak jak mistrzostwo swiata naszej kadry w bierki elektryczne bo to tak topowa dyscyplina! forum o AZS tym prawdziwym a tu pierdolenie o kabarecie.... wracając do AZS nie miałem na myśli L.D bo to slup raczej to cale towarzystwo z rn i a sponsor....mam kase chce inwestować w klub robie porządki i go przejmuje, tu jest kwestia checi
Ktoś tu żyje na księżycu... ;D
Jest coś takiego jak prawo własności. Pewnie Tobie jakby ktoś powiedział, że przejmuję Twój zepsuty samochód i go naprawi, będzie sobie nim jeździł to powiedziałbyś - OK, masz taką chęć, to tak zrób. Pewnie jeszcze byłbyś zadowolony... ;D ;D ;D

WILK

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +5/-28
« Odpowiedź #2521 dnia: Maja 16, 2019, 21:33:54 »
a kto jest wlascicielem AZS kilku figurantow ze spolek miejskich to nie prywatny folwark tylko klub miejski utrzymywany z naszych podatkow i wk...ia mnie ze jakies szumowiny dzialaja na jego szkode! tragedia jest ze wygrywa tu pO bo wiadome sa ich priorytety....niestety

Adi

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +6/-0
« Odpowiedź #2522 dnia: Maja 17, 2019, 05:02:05 »
A tymczasem Q.Woods zostaje na następny sezon w Koszalinie. Sprawdźcie IG

Pewnie zakłada, że tyle będzie musiał czekać na wypłatę wynagrodzenia z ostatniego kontraktu ;) i nie ruszy się z Koszalina dopóki nie dostanie zaległej kasy ;)

air

• Ekspert
  • Reputacja +21/-8
« Odpowiedź #2523 dnia: Maja 17, 2019, 09:13:36 »
Chyba masz problem z rozumieniem rzeczywistości. Nigdzie nie pisałem o bogatych sponsorach śliniących się na widok AZS. Napisałem o takich, których można zainteresować pod warunkiem, że zobaczą w tym interes. No i kolejna bzdura - jak jest sponsor to niech sobie wstawi człowieka do RN. I będzie super. Co ty człowieku pieprzysz? Tak wziął i wstawił.
Oczekujesz, że sponsor będzie widział w tym interes, a jednocześnie będzie miał pewność, że nie straci pieniędzy to najlepszym rozwiązaniem jest pełna kontrola nad tymi pieniędzmi. I oczywiste jest to, że jeśli sponsor wyłoży dużą kasę to powinien mieć możliwość kontroli nad nią. Właśnie dlatego w radzie nadzorczej są obecnie przedstawiciele sponsorów. A jeśli uważasz, że to niemożliwe to znaczy, że opowiadasz bajki o sponsorach, siejąc zamęt na forum. Nie wiem jaki masz w tym interes.
Najbardziej mnie denerwują ludzie, którzy piszą, gadają o możliwościach, ale żeby zacząć działać to zawsze znajdą wymówkę, że się nie da, że sponsorzy chcą, ale inaczej, ale nie z tymi ludźmi, czy nie na takich warunkach. I zamiast rozmawiać, spotykać się, działać to skończy się na nieprzystąpieniu do sezonu. 50 lat istnienia klubu i AZS znika, do ligi wchodzi Astoria i Śląsk na dzikiej karcie za AZS.

Trevi

• Ekspert
  • Reputacja +16/-10
« Odpowiedź #2524 dnia: Maja 17, 2019, 10:39:05 »
a kto jest wlascicielem AZS kilku figurantow ze spolek miejskich to nie prywatny folwark tylko klub miejski utrzymywany z naszych podatkow i wk...ia mnie ze jakies szumowiny dzialaja na jego szkode! tragedia jest ze wygrywa tu pO bo wiadome sa ich priorytety....niestety
Chłopie nie kompromituj się takimi wpisami. Polecam na pozasezonowe wieczory poczytać do poduszki Ustawę o finansach publicznych oraz Ustawę o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych a potem na spokojnie odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego Prezydent Miasta nie chce w nieskończoność ratować klubu powiększającego co roku długi...

kibicazs

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +2/-0
« Odpowiedź #2525 dnia: Maja 17, 2019, 11:19:29 »
A tym czasem Trefl który jak piszą utrzymał się po walce ;D w ostatniej kolejce zaczął budowę zespołu na nowy sezon, informują że sternikiem został Wojciech Kamiński byly trener   BM Slam Stalai. Śmieją się pewnie z AZSu że wygrali za czapkę śliwek . Oni są a nas już na 90  nie ma . I znowu medialna cisza co klub robi by może pozostać w lidze.A może trzeba mieć jaja i powołać konfe i oficjalnie poinformowac to co się dzieje i czy konczymy czy co robimy by znaleźć deskę ratunku dla klubu . Kiedy sie czegoś dowiemy , gdzie jest Klin89 ,Damian . Na bank czytaja to forum . Panowie odezwijcie się , może macie zakaz.

Biz50

• Gość
« Odpowiedź #2526 dnia: Maja 17, 2019, 12:57:33 »
Chyba masz problem z rozumieniem rzeczywistości. Nigdzie nie pisałem o bogatych sponsorach śliniących się na widok AZS. Napisałem o takich, których można zainteresować pod warunkiem, że zobaczą w tym interes. No i kolejna bzdura - jak jest sponsor to niech sobie wstawi człowieka do RN. I będzie super. Co ty człowieku pieprzysz? Tak wziął i wstawił.
Oczekujesz, że sponsor będzie widział w tym interes, a jednocześnie będzie miał pewność, że nie straci pieniędzy to najlepszym rozwiązaniem jest pełna kontrola nad tymi pieniędzmi. I oczywiste jest to, że jeśli sponsor wyłoży dużą kasę to powinien mieć możliwość kontroli nad nią. Właśnie dlatego w radzie nadzorczej są obecnie przedstawiciele sponsorów. A jeśli uważasz, że to niemożliwe to znaczy, że opowiadasz bajki o sponsorach, siejąc zamęt na forum. Nie wiem jaki masz w tym interes.
Najbardziej mnie denerwują ludzie, którzy piszą, gadają o możliwościach, ale żeby zacząć działać to zawsze znajdą wymówkę, że się nie da, że sponsorzy chcą, ale inaczej, ale nie z tymi ludźmi, czy nie na takich warunkach. I zamiast rozmawiać, spotykać się, działać to skończy się na nieprzystąpieniu do sezonu. 50 lat istnienia klubu i AZS znika, do ligi wchodzi Astoria i Śląsk na dzikiej karcie za AZS.

Nadal twierdze, że masz problem ze zrozumieniem prostych i oczywistych spraw. Problem jest na tyle poważny, że tworzysz jakąś bzdurną ideologię. I przede wszystkim komentujesz coś co nigdy nie mówiłem Nie wiem ile masz lat, ale z pewnością pojęcie o biznesie zerowe. Jak kiedyś pojmiesz o co chodzi to wrócimy do rozmowy. A gdybyś chciał coś przemyśleć to przemyśl to dlaczego jest tak jak jest? Może jednak warto pójść inną drogą niż dotychczasową? Takie teorie jakie tworzysz niestety jak dotychczas nic mądrego nie wniosły do sfery związanej z funkcjonowaniem klubu.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2019, 13:07:07 wysłana przez Biz50 »

arkonada

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +2/-0
« Odpowiedź #2527 dnia: Maja 17, 2019, 16:42:15 »
Jak dla mnie to już pozamiatane.

Kuba21

• Reputacja +10/-0
« Odpowiedź #2528 dnia: Maja 17, 2019, 17:40:16 »
Z tego co czytam to Kamyk nie  został trenerem Trefla a jest kandydatem na trenera, trochę zaskoczenie, ponieważ dużo się pisało, że Sopot już ze Ślimakiem jest dogadany a tu Winnicki do Stali poszedł.
Przyjezdny

ktostam

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +1/-1
« Odpowiedź #2529 dnia: Maja 17, 2019, 17:56:35 »
Prawda jest taka że jedynym ratunkiem dla AZS jest MIASTO !!!!!!!

Adi

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +6/-0
« Odpowiedź #2530 dnia: Maja 17, 2019, 22:27:07 »
Damian, Klin89 czy możecie przedstawić na forum obecną sytuację w jakiej znajduje się AZS?

steve

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +6/-2
« Odpowiedź #2531 dnia: Maja 17, 2019, 22:41:55 »
Pewnie zajęci szukając pracy?

WILK

• Reputacja +5/-28
« Odpowiedź #2532 dnia: Maja 17, 2019, 23:15:29 »
Chłopie nie kompromituj się takimi wpisami. Polecam na pozasezonowe wieczory poczytać do poduszki Ustawę o finansach publicznych oraz Ustawę o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych a potem na spokojnie odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego Prezydent Miasta nie chce w nieskończoność ratować klubu powiększającego co roku długi...
no coz ales upierdliwy  , napisalem to co jest oczywiste(taki skrot myslowy), to nie jest prywatny klub tak jak Polska , rzadza nim nasi przedstawiciele, piszesz o odpowiedzialności ? no i jakie konsekwencje poniosly poprzednie zarządy i prezesi?nie chce bo wygral wybory i ma trochę czasu do następnych.... a ocena jego ekipy jest jedna dno!i jeżeli klub padnie to min za jego przyczyna, pewnie kibice wyborcy należycie to ocenia!

air

• Ekspert
  • Reputacja +21/-8
« Odpowiedź #2533 dnia: Maja 17, 2019, 23:23:08 »
Nadal twierdze, że masz problem ze zrozumieniem prostych i oczywistych spraw. Problem jest na tyle poważny, że tworzysz jakąś bzdurną ideologię. I przede wszystkim komentujesz coś co nigdy nie mówiłem Nie wiem ile masz lat, ale z pewnością pojęcie o biznesie zerowe.
A ja myślę, że jesteś typkiem, który liznął korporacyjnego świata, nauczył się ściemniać, że coś potrafi, ma o czymś pojęcie, a w rzeczywistości jest kiepski merytorycznie, ale dobry w promowaniu siebie jako eksperta. Otóż nie trafiłeś z moim zerowym pojęciem biznesowym, bo mam pojęcie teoretyczne i praktyczne.
Nie interesuje mnie pyskówka z Tobą, bo to nie czas i miejsce, więc skończ te personalne ataki. Ja od dziecka jestem fanem AZS-u, również w niższych ligach i emocje mnie ponoszą, kiedy słyszę o likwidacji klubu czy nawet wystartowaniu w niższej lidze. To miasto zawsze żyło koszykówką, ma bogate tradycje koszykarskie, jest częścią kultury lokalnej. To tak jakby wyburzać cenne zabytki, spalić katedrę Notre Dame. A Ty sobie grasz na emocjach kibiców, którzy zaczną wierzyć w bajki o sponsorach, którzy byliby zainteresowani, gdyby coś się zmieniło. Ja uważam, że to jest oczywiste, bo to co jest dziś, funkcjonowało źle, więc zamiast o tym gadać, to trzeba działać, próbować wszystkich możliwości, bo czasu jest wbrew pozorom mało.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2019, 23:27:25 wysłana przez air »

kibicazs

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +2/-0
« Odpowiedź #2534 dnia: Maja 18, 2019, 08:26:53 »
@BIZ Skoro masz takie mozliwosci biznesowe , masz odpowiednie kontakty i wiesz jak rozmawiać z potęcjalnymi sponsorami to weź się za czyny . Po co wypisywać że jeździles z potecjalnym sponsorem na.mecze AZSu który ogladał przegrane mecze, tu trzeba działać i skoro piszesz o swojej fachowości i tak wielkich kontaktach to do roboty bo czasu coraz mniej .