Sierpień 21, 2018, 21:12:57

Autor Wątek: AZS Koszalin - sezon 2018/2019 + 50 lat klubu  (Przeczytany 35707 razy)

air

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +11/-1
Odp: AZS Koszalin - sezon 2018/2019 + 50 lat klubu
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpień 10, 2018, 10:12:16 »
@air, ty masz wyobraźnię (w którym nagraniu video można było zobaczyć grę Papicia w obronie, przeciwko centrowi?).
A gdzie napisałem, że można? Napisałem, że na razie widzieliśmy jedynie wideo i statystyki, a na tej podstawie trudno ocenić trafnie skład na tle innych zespołów i ich wyrwidębów.
Jak piszesz o Łapecie w kontekście wyrwidębów to chyba wyrwidęba nie widziałeś, co jest całkiem możliwe, bo nie ma ich wielu takich prawdziwych w PLK.

k732123

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpień 11, 2018, 21:19:57 »
Igor milicic interesuje się Wadowskim chyba do noszenia bidonów

air

• Reputacja +11/-1
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpień 11, 2018, 22:00:12 »
Igor milicic interesuje się Wadowskim chyba do noszenia bidonów
Bo to jest dobry materiał na zawodnika, tylko trzeba z niego wyciągnąć potencjał :)

Arturo

• Reputacja +2/-3
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpień 11, 2018, 23:28:25 »
Też tak uważam że Igor ma potencjał tylko trzeba ręki by go wycisnąć,  pod Miliciciem zrobi zje....sty postęp. Trzymam za niego kciuki.

Kuba21

• Reputacja +3/-0
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpień 11, 2018, 23:38:13 »
Z tego co czytam Brzytwę oraz zapytałem się znajomego z Włocławka to Wadowski jest brany pod uwagę jako typowa zapchajdziura.
Przyjezdny

Mastermind

• Reputacja +4/-0
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpień 12, 2018, 07:50:25 »
Dla tych zdziwionych wyborem Milicicia, którzy przeoczyli informacje o wyjeździe szkoleniowym reprezentacji B do Chin, Igor Wadowski pokazał się tam z dobrej strony, szczególnie w meczu z reprezentacją Iranu:
https://pzkosz.pl/aktualnosci/n/65247/www.gdansk.pl

@air, Łapeta ma 2,18 wzrostu, odpowiednią masę (prawie 130 kg) i potrafi wykorzystać swoje warunki fizyczne; na warunki PLK to wystarcza, by być wyrwidębem.

karoll

• Ekspert
  • Reputacja +9/-8
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpień 12, 2018, 15:30:35 »
Z tego co czytam Brzytwę oraz zapytałem się znajomego z Włocławka to Wadowski jest brany pod uwagę jako typowa zapchajdziura.
Z Wadowskiego raczej nikt dobrego grajka nie zrobi. Gra jak panienka, kiepsko z kondycją, nie ma jakiejś wielkiej techniki i przeglądu pola więc PG to nie jego pozycja. Na dwójkę nie ma rzutu i nie zanosi się, aby coś z tym zrobił. W AZS było to przerabiane kilka lat i nic z tego nie wyszło dlatego nie sądzę, żeby Igor go pociągnął mocno do przodu. Zawsze będzie miał lepszych do gry, a do tego tytuł MP zobowiązuje, czyli wielu minut tam nie będzie. ;)
To kolejny zmarnowany talent, bo potencjał to on miał, nie da się zaprzeczyć. Tyle, że musiał to poprzeć pracą i rozumieć, że własne braki trzeba eliminować, nawet kosztem dodatkowych treningów, obozów typu get better i takie tam. Niestety IW nie bardzo to rozumie i we własnych oczach jest jest świetnym grajkiem. Tylko we własnych... ;D 8)
Nie wiem, skąd tu tyle przesadnych i mocno naciąganych ocen na jego temat (choćby wyżej Arturo). Zwłaszcza, że jego ewentualne przejście do Anwilu byłoby dużym błędem, bo znowu będzie gnił na ławie. Powinien iść do któregoś ze słabszych zespołów lub do I ligi, gdzie miałby szansę na więcej minut i przede wszystkim - zacząć pracować nad sobą i swoimi lukami w wyszkoleniu. Dobólowo… to chyba jedyna recepta na jego rozwój. Jego samozadowolenie raczej nie pozwoli pójść do przodu. :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 15:37:19 wysłana przez karoll »

Arturo

• Reputacja +2/-3
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpień 12, 2018, 23:57:37 »
Karoll ja napisałem że I.W. ma potencjał i tak jest. A TY że to piszesz że skąd ten entuzjazm i chwile potem przyklepujesz że tak jest.  Musisz ustalić kierunek swoich przemyśleń bo trudno jest zrozumieć sens twojego toku myślenia najpierw negujesz a chwilę później przytakujesz. A skoro Milicić chce Igora to ma wobec niego jakiś plan i napewno nie do noszenia bidonów,  chłop ma nosa do zawodników udowodnił to nie jednokrotnie,  wiec z tąd mój entuzjazm Karolu.

air

• Reputacja +11/-1
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpień 13, 2018, 14:40:47 »
Karoll ja napisałem że I.W. ma potencjał i tak jest. A TY że to piszesz że skąd ten entuzjazm i chwile potem przyklepujesz że tak jest.  Musisz ustalić kierunek swoich przemyśleń bo trudno jest zrozumieć sens twojego toku myślenia najpierw negujesz a chwilę później przytakujesz. A skoro Milicić chce Igora to ma wobec niego jakiś plan i napewno nie do noszenia bidonów,  chłop ma nosa do zawodników udowodnił to nie jednokrotnie,  wiec z tąd mój entuzjazm Karolu.
Karoll zawsze neguje wszystko, nie pamiętam kiedy coś pozytywnego napisał o AZS. Fakt, że AZS nie jest i nigdy nie był czołowym zespołem ligi, ale pozytywy zawsze jakieś są. Teraz też. Skład na papierze wydaje się zbilansowany, a trener prezentuje dobry poziom, tylko czekać dobrych wyników.
Z Igorem Wadowskim jest tak jak z AZS. Wadowski musi trenować rzut na Get Better, żeby stać się wartościowym zawodnikiem, a AZS musi mieć skład, który za małe pieniądze coś osiągnie i dzięki temu zdobędzie sponsora. A jeśli będzie w tym przeszkadzać rada nadzorcza to albo nowa rada, albo nowy klub wraz ze sponsorem strategicznym.

Kuba21

• Reputacja +3/-0
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpień 13, 2018, 15:48:19 »
Ale do trenowania rzutu żadne getbetter czy cokolwiek innego nie jest potrzebne, to jest rzecz, którą można samemu wypracować biorąc piłkę i rzucając do porzygu a Wadowski tak jak przyszedł bez rzutu do AZS-u tak z niego odszedł. Tu jest największy problem z nim, bo nikt mu przecież rzutu trenować nie bronił, prawda?
Przyjezdny

air

• Reputacja +11/-1
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpień 13, 2018, 15:53:19 »
Ale do trenowania rzutu żadne getbetter czy cokolwiek innego nie jest potrzebne, to jest rzecz, którą można samemu wypracować biorąc piłkę i rzucając do porzygu a Wadowski tak jak przyszedł bez rzutu do AZS-u tak z niego odszedł. Tu jest największy problem z nim, bo nikt mu przecież rzutu trenować nie bronił, prawda?
Ale może ma złą technikę rzutu lub nastawienie psychiczne i wtedy może trenować do porzygu i nic z tego nie będzie.

karoll

• Ekspert
  • Reputacja +9/-8
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpień 13, 2018, 17:18:12 »
Karoll ja napisałem że I.W. ma potencjał i tak jest. A TY że to piszesz że skąd ten entuzjazm i chwile potem przyklepujesz że tak jest. 
Naucz się porządnie czytać. Nie napisałem, że IW ma potencjał. Napisałem, że go miał. Dla Ciebie to żadna różnica? Przez te kilka lat w dużej części go zmarnował, głównie przez brak pracy nad sobą i chyba też przez brak jakiegoś sensownego planu rozwoju. To musi opracować sam, bo nikt za niego tego nie zrobi, nikomu na tym nie zależy, powinno tylko zależeć Wadowskiemu. Ale skoro on nie zwraca na to uwagi... widać uważa się za kompletnego gracza. Jego kariera też nie będzie trwała wiecznie, ten zawód kończy się kilka lat po trzydziestce, o ile wcześniej nie skończy go kontuzja. ;D
@air - piszesz, że neguję wszystko. Zaraz potem między wierszami przyznajesz mi rację i piszesz w podobnym tonie, tylko że z woalką na tyłku. Zgodzę się, że są pozytywy, ale wg mnie za małe, bo mieliśmy walczyć o PO a z tym składem szanse oceniam jako słabe. O PO to słowa prezesa, który w pierwszym roku rządów udzielił na szczęście kilku wywiadów zanim zamilkł na dobre i tam nakreślił plan rozwoju. W 2-gim roku mieliśmy mieć progres w walce o miejsce, miała być drużyna walcząca, gryząca parkiet. Co było? W 3 -im roku miała być walka o PO... czyli dalszy rozwój. Ja jednak widzę, że klub cały czas stoi w miejscu ewentualnie drepcze tak małymi kroczkami, że kreślą one rozwój na 10 lat a nie na kilka. ;)
Teraz zamilkł i już nic nie mówi, chyba że wychyli się jak z bajką o sponsorze strategicznym. Dla mnie powoli LD staje się coraz mniej wiarygodny,bo albo spoczął na laurach jak Kozakopodobni i ma wszystko gdzieś albo kręci się w kółko tracąc kontakt z rzeczywistością. Trudno to ocenić skoro facet milczy jak zaklęty... :)

Kuba21

• Reputacja +3/-0
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpień 13, 2018, 20:49:34 »
Jak ma słabe nastawienie psychiczne to się nie nadaje na zawodowego sportowca, bo technikę też idzie samemu wypracować.
Przyjezdny

Skubi#33

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpień 13, 2018, 21:01:53 »
IW miał potencjał który zmarnował przez te lata bo jak przyszedł do nas to wyszedł niewiele lepszy. Wystarczyło trochę pracy nad sobą jak np. ćwiczenia Radulovicia. Pare razy w tygodniu systematycznie i już by coś z niego było a tak pójdzie na bidonowca do Anwilu.
Jeżeli wprowadzą terminarz Ekstraklapy czyli po 4 mecze sobota niedziela a każdy o innej godzinie to cienko widze frekwencje. Ludzie są przyzwyczajeni do tej 18-19 w wekendy a teraz będzie trzeba biegać 12:40 15 17 18 zależy jak wypadnie. Nie wiem ilu chętnych znajdą na oglądanie tylu meczy w wekend za kasiore na emocjach znając poziom PLK :D

Krzysiek_9112

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpień 13, 2018, 21:31:20 »
Ludzie są przyzwyczajeni do tej 18-19 w wekendy a teraz będzie trzeba biegać 12:40 15 17 18 zależy jak wypadnie
Osobiście wolę każdą godzinę w weekend niż 19 w tygodniu.