Wrzesień 20, 2018, 15:06:06

Autor Wątek: AZS Koszalin - sezon 2017/2018...  (Przeczytany 96745 razy)

Arturo

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +2/-12
Odp: AZS Koszalin - sezon 2017/2018...
« Odpowiedź #1320 dnia: Luty 14, 2018, 10:24:18 »
Dobrze że Igora nie oddali trener widzi że jemu zawsze się chce i jest ważnym elementem w drużynie. Nawet trener Asseco to wie dlatego zainteresowanie właśnie nim.

air

• Reputacja +12/-6
« Odpowiedź #1321 dnia: Luty 14, 2018, 11:38:15 »
Jeśli w Asseco go chcą to znaczy, że da się z niego ulepić zawodnika na miarę ekstraklasy. Tam byle kogo nie biorą.
Nie będę krytykował zawodników z potencjałem, którzy wciąż próbują się wybić, nie podcina się skrzydeł zawodnikom, którzy się starają.
Tyle, że ja wciąż uważam, że on byłby lepszą dwójką/trójką, gdyby dopracował rzut na Get Better. Na rozegraniu marnuje swoje inne atuty.

Arturo

• Reputacja +2/-12
« Odpowiedź #1322 dnia: Luty 14, 2018, 13:32:27 »
Dokładnie na pozycję 2/3.Ale ja uważam że Trener wie co robi. Wiec starczy tej krytyki pod jego adresem żeby nie smrodzić mu przed dalszą karierą bez względu na to czy będzie grał w AZSie czy w innym klubie. A tak apropo kontraktów to Prezes powinien już podpisać kontrakt z z Nikoliciem tak jak Lublin z Dedkiem.,nie mówiąc już o zawodnikach którzy pod jego wodzą na bank w nowym sezonie będą w P O

karoll

• Ekspert
  • Reputacja +9/-30
« Odpowiedź #1323 dnia: Luty 14, 2018, 14:14:35 »
Powiedziałbym kolejny błąd zarządu.. ale pewnie brakowało by Polaka w składzie.. choć pewnie mogliby jakiegoś juniora dokooptować..
Polaka by na pewno brakowało. Musi być sześciu w składzie meczowym i jest sześciu. Junior nie rozwiązuje problemu, bo nawet by parkietu nie powąchał, a IW chociaż wklepuje piłkę w parkiet. Zawsze może wyjść w razie konieczności. Dlatego klub nie może oddać nikogo, przeciwnie, przydałby się jeszcze jeden, choćby na wypadek urazu, który wykluczy go z możliwości siedzenia na ławie lub nawet głupiego zatrucia, gdyby musiał zostać na obserwacji w szpitalu, czy też nagłego wyjazdu na klika dni w sprawach osobistych (losowych). Takie rzeczy też się zdarzają. ;)
Ja bym napisał - dla klubu to dobra (jedyna) decyzja ale dla Igora już nie. Tutaj chyba niewiele się nauczy, co widać po jego dotychczasowym pobycie, chyba że Nikolic to potrafi a w Asseco pewnie trafili by do niego. :)
Zgadzam się też, że po wytrenowaniu rzutów byłaby z niego niezła 2 lub 3. Dziwi mnie to, że nam na to nie wpadł i śladem Mielonego nie potrenował na Get Better. 8)
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2018, 14:20:19 wysłana przez karoll »

Trevi

• Reputacja +5/-5
« Odpowiedź #1324 dnia: Luty 15, 2018, 07:45:04 »
Karoll broni Wadowskiego - cuda cuda na kiju.. ;) 8) przez trzy lata nie chciało mu się niczego wytrenować to teraz nagle miałby być chociaż przyzwoitym strzelcem? No jakoś z jego techniką i siłą rzutu tego nie widzę.. I nie - nie jest to tzw. hejt tylko chłodna ocena postępów tego "zawodnika z potencjałem".. a przez 3 lata można wiele zrobić.. nawet czystym "rzemieślniczym treningiem".. 

ok koniec OT IW

Popieram wniosek do zarządu o podpisanie już nowego kontraktu z trenerem.. lepszego nie znajdziemy...!
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2018, 07:47:01 wysłana przez Trevi »

Arturo

• Reputacja +2/-12
« Odpowiedź #1325 dnia: Luty 15, 2018, 08:19:01 »
Trzeba to zrobić jak najszybciej i oby prezes tego nie przestał. Tak jak pisałem wcześniej Lublin już podpisał z Dedkiem,  wiec panie Prezesie do roboty Nikolic na wagę złota.

Kuba21

• Reputacja +3/-0
« Odpowiedź #1326 dnia: Luty 15, 2018, 16:58:48 »
Czegoś tutaj nie rozumiem, jak tak to Igor był pierwszy do zwolnienia i krytyki , bo nie robi postępów (powtórzę to co już tu wiele razy było pisane, że IW musi zacząć trenować rzut), bo gra słabo, itp. a teraz jak poszła plotka, że się nim APG zainteresowało to nagle trzeba go zostawić w zespole, bo perspektywiczny, bo młody, bo Polak (to akurat jego plus). To jak to z nim w końcu jest? :D
Jedno jest pewne, po tym sezonie kończy mu się kontrakt, więc pójdzie tam gdzie go będą chcieli.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2018, 17:26:33 wysłana przez Kuba21 »
Przyjezdny

Mastermind

• Reputacja +4/-0
« Odpowiedź #1327 dnia: Luty 18, 2018, 11:57:41 »
AZSIAK123 podał info o spodziewanym pojawieniu się Piotrka Stelmacha na treningu zespołu AZS. Niektórzy na tym forum - pomimo braku komunikatu na stronie klubu - wyciągnęli wniosek, że Stelmach zostanie ponownie zawodnikiem AZS. Moim zdaniem Stelmach prawdopodobnie - na swoją prośbę (dla podtrzymania formy sportowej)  - dostał od klubu zgodę na trenowanie z zespołem AZS i to wszystko (jako zawodnik bez kontraktu).

karoll

• Ekspert
  • Reputacja +9/-30
« Odpowiedź #1328 dnia: Luty 18, 2018, 18:46:06 »
Czegoś tutaj nie rozumiem, jak tak to Igor był pierwszy do zwolnienia i krytyki , bo nie robi postępów (powtórzę to co już tu wiele razy było pisane, że IW musi zacząć trenować rzut), bo gra słabo, itp. a teraz jak poszła plotka, że się nim APG zainteresowało to nagle trzeba go zostawić w zespole, bo perspektywiczny, bo młody, bo Polak (to akurat jego plus). To jak to z nim w końcu jest? :D
Jedno jest pewne, po tym sezonie kończy mu się kontrakt, więc pójdzie tam gdzie go będą chcieli.
Niezupełnie... przynajmniej ja uważam, że Wadowski jest potrzebny bo mamy minimalny limit PLpassów. Może także zagrać kilka minut, bo lepsza strata jakości gry niż katastrofa po wpuszczeniu juniora. Taka jest sytuacja klubu i IW jest w takiej sytuacji niezbędny. Gdyby było np. 8 PL na poziomie - szerokiej drogi, może iść nawet do Realu czy Barcy. :)
Podtrzymuję także opinię, że "młody, perspektywiczny" w tym zespole to slogan, bo będzie grzał ławę i grał epizody w razie konieczności. Jest to bardzo prawdopodobne, jeśli zdecydowanie nie poprawi gry. Ponieważ jako PG raczej nie robi furory, pozostaje dwójka, pod warunkiem, że wytrenuje rzut.
@trevi - jak napisałem wyżej, nie bronię IW, a o get better pisałem już wcześniej, tak samo jak o ograniu w I lidze.  ;)
Ja mu nie wróg, oceniam jego obecną grę, bo co mnie interesuje, jak mógłby grać, gdyby chciał się rozwijać jak np. Mielony, skoro on nie chce. A jego obecna gra jest taka a nie inna, że nóż się w kieszeni otwiera a oczy bola od jego wklepywania piłki w parkiet. Można polemizować, co by to dało ale póki nie będzie chciał spróbować to dyskusja jest czysto teoretyczna. Wg mnie mógłby trochę zyskać i dociągnąć poziomem do średniaka. Wybitnym graczem raczej nie będzie... :D

Mastermind

• Reputacja +4/-0
« Odpowiedź #1329 dnia: Marzec 06, 2018, 07:28:42 »
http://www.gk24.pl/sport/koszykowka/a/dwie-absencje-w-azs-koszalin-jedna-zdrowotna-a-drugawizowa,12982388/

Pozostaje nam czekać na informację, czy Marelja, który naruszył zasady pobytu obywateli Serbii na obszarze wizowym Unii Europejskiej  zostanie tym razem wpuszczony przez straż graniczną na terytorium Polski.
Potwierdza się, że Qyntel Woods ma kontuzję (Polskie Radio Koszalin podało informację o jego chorobie).  Oby był w stanie wystąpić w weekendowym meczu.

Mastermind

• Reputacja +4/-0
« Odpowiedź #1330 dnia: Marzec 07, 2018, 00:34:12 »
Damian podał na twitterze info, że Marelja już jest na terytorium Polski i razem kierują się do Koszalina.
Ulga, że to już koniec tej wizowej soap-opery.

Edit: na ten temat także w podkaście:
http://azs-fans.pl/index.php/2018/03/07/szklanka-po-lapkach-01-wchodzimy-na-jutuby/#more-6794
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2018, 23:17:43 wysłana przez Mastermind »

Adi

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #1331 dnia: Marzec 09, 2018, 11:04:04 »
Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem nowy jako "piszący" tekst, ale "stary" jako czytający te forum od kilku lat.
Kibiciem AZS jestem do czasów (początek lat 90-tych), gdy w drużynie grali jeszcze tacy zawodnicy jak między innymi: obecny prezes Leszek Doliński, Ryszard Razik, Tomasz Saganowski.
Generalnie aż do dziś nieudzielam się na żadnych forach, to jest mój pierwszy wpis.

Mam APEL do władz AZS Koszalin:

Zróbcie WSZYSTKO co tylko możliwe, aby trenerem AZS Koszalin w następnym sezonie był ponownie Dragan Nikolic.

Facet robi bardzo dobrą pracę, cały sobą żyje meczem, w drużynie widać chemię, ma bardzo dobre rozeznanie jeśli chodzi o graczy z byłej Jugosławii przez co może zawsze wyciągnąć ciekawego gracza. Po przyjściu do AZS mógł dokonać 2 zmian graczy. Wybrał Marelije oraz Malasevica. Oba transfery bardzo udane. Dlatego uważam, że warto by było dać trenerowi Nikolicowi możliwość zbudowania i poprowadznia "swojej" drużyny AZS w nadchodzącym sezonie. Myślę, że był by to bardzo dobry ruch, ze strony kierownictwa AZS.

daniopiot

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-1
« Odpowiedź #1332 dnia: Marzec 11, 2018, 10:11:35 »
Pytanie do Zarządu Azs,czy są jeszcze jakies mozliwe zmiany na pozycji nr1 bo szkoda mi baldwina poniewaz,chlop sie sam wykonczy.

Mastermind

• Reputacja +4/-0
« Odpowiedź #1333 dnia: Marzec 13, 2018, 06:55:09 »
W piątek zamyka się w PLK (EBL) okno transferowe, a w AZS brakuje zawodników do treningów. Na początku sezonu ligowego prezes Doliński wypowiedział się negatywnie o przydatności do treningów juniorów Żaka. Jeżeli koszalińscy juniorzy nie weszli na wyższy poziom, AZS dla zabezpieczenia składu do treningów i składu meczowego (6 Polaków) powinien pragmatycznie rozważyć zatrudnienie młodych zawodników/juniorów grających niedawno w PLK, w Czarnych Słupsk.

Przy okazji:
https://sportowiec.info/index.php/2017/01/30/zak-awansuje-do-polfinalow-mistrzostw-polski/
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2018, 09:04:04 wysłana przez Mastermind »

Arturo

• Reputacja +2/-12
« Odpowiedź #1334 dnia: Marzec 13, 2018, 07:37:54 »
Jestem ciekaw czy te posty są czytane przez kogoś z klubu?