Czerwiec 24, 2018, 18:55:59

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Drużyna / Odp: Grali dla AZS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez steve dnia Dzisiaj o 18:41:48 »
 Co niektórzy zapomnieli wypowiedź cyt: medal nam zaszkodził bo kibice maja większe wymagania.
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kuba21 dnia Dzisiaj o 17:12:11 »
Cała Christmas Gate to obszerny temat, ile osób tyle wersji wydarzeń.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez air dnia Dzisiaj o 16:06:48 »
To jak w końcu było? Zespół się zaczął sypać po tym jak Igor nie puścił Amerykańców do domu na święta? Czy może, co jest już całkiem absurdalne: "Prawda jest taka, że "polowanie" na moją osobę zaczęło się od stycznia. Tak naprawdę, od momentu, gdy zaczęło nam świetnie iść."
To drugie jest tak popierd.lone, że trudno w to uwierzyć. Władze AZS-u nie chciały sukcesu? To popierdol.ni zwyrodnialcy... ;D
4
Drużyna / Odp: AZS Koszalin - sezon 2018/2019 + 50 lat klubu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez karoll dnia Dzisiaj o 11:43:10 »
To mało, żeby wykrzesać z siebie optymizm? No chyba, że oczekujesz medalu to rzeczywiście możesz być pesymistą w tej sytuacji.
No chyba, że budżet będzie mniejszy z tego powodu:
Milicić: Wygrałem sprawę w sądzie z AZS-em i przez to obecny zarząd koszalińskiego klubu musi ponosić konsekwencje działań poprzednich władz. Tyle na ten temat. Ja jestem zadowolony z rozwoju wydarzeń, a AZS stracił dużo.
Żeby była jasność - nie oczekuję medalu, bo to kosmiczna bzdura. Oczekuję, e będzie to zespół który w miarę skutecznie będzie walczył o PO. Można sklecić zespół z gruzu i opowiadać banialuki, że będziemy walczyć o PO. Tak zresztą było za Kozaku w końcówce ich działalności. LD nie określa celów więc nawet nie można powiedzieć o co właściwie mają walczyć. ;) 8)
O Nikolicu pisałem i zdania nie zmieniam. Jest to ruch na plus (duży plus), mam jednak pewne zastrzeżenia. Chodzi o jego znajomość rynku graczy PL, możliwości przekonania graczy aby chcieli u nas grać. Widzę po upływie czasu, że moje obawy się potwierdzają. W takiej sytuacji trenera powinien wspomóc albo nawet przejąć inicjatywę (za porozumieniem z trenerem) klub. Tu jest jednak kolejny problem... w AZS nie ma nikogo, kto potrafi to zrobić, bo scouting nie istnieje i nie ma nikogo z kontaktami i siłą przebicia do ściągnięcia wartościowych graczy. Właściwie to nigdy nikogo takiego nie było, z jednym wyjątkiem. Igor - był tak cenny dla nas a Kozak zwalniając go doskonale wiedział, co robi. W sposób jaki się to odbyło zagwarantował, że Igor w najbliższej a nawet dalszej przyszłości do nas nie wróci, nawet gdyby nie miał takich sukcesów jak teraz. Dlatego uważam, że Kozak z wąsatym powinni zostać oskarżeni o działanie na szkodę spółki a nie przytulać się na kolejnych ciepłych posadkach. >:(
Skoro Ty jesteś optymistą na zasadzie - mamy dobrego trenera, który zmontuje skład z tego co uda mu się wyrwać z rynku gruzu i odpadów, żeby nie było gorzej niż w poprzednim sezonie to już Twój problem. Można optymistycznie wegetować w lidze... a można iść do przodu. Ja oczekuję tego drugiego, bo uważam, że wegetacja to brak ambicji, skutecznie pokazywana przez poprzedni zarząd i RN. Boli mnie to, że LD z Damianem przejęli część "zwyczajów" poprzedników, wiesz doskonale jakich, skoro nic nie wiemy. Nie widać też żadnych ruchów w kierunku rozwoju, poza deklaracjami. Nie potrafili nawet utrzymać najlepszych graczy z poprzedniego sezonu, którzy mogliby coś wnieść do drużyny. Nikogo... :(
Właśnie dlatego trudno być optymistą - ja już powoli zaczynam leczyć się z takiego podejścia, bo fakty mówią same za siebie. 1 lipca tuż tuż, a my mamy 3 (słownie: trzech) graczy w drużynie. Czyli krótko mówiąc, jest SUPER. ;D
Natomiast słów Igora nie skomentuję, bo to co napisałem wcześniej na forum na ten temat, jest aktualne. Kozak to szkodnik i pasożyt, powinien siedzieć w pudle za całokształt swoich działań. :)
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez WILK dnia Dzisiaj o 10:26:22 »
no ciekawe bo nam się zawodnicy wymykają, kto do pierwszej piatki? pewnie strategiczny zbiegl….
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez WILK dnia Dzisiaj o 10:24:11 »
tu chyba wszyscy maja krotka pamięć, Igor poleciał bo zrobil kolosalny blad w przerwie swiatecznej, zespol był podzielony i gral piach, wielu kibicow naciskalo żeby cos zmienić.... gdyby Igor został skonczylo by się tak samo tyle ze może w następnym sezonie była by inna druzyna i sukces(tak jak w Anwilu)
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez steve dnia Dzisiaj o 09:30:36 »
Według mnie tu chodziło o to że gdyby Igor zrobił wynik to trzeba byłoby wyłożyć sporo kasy na sukces i zarząd postanowił przeciąć to zwalniając jego.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adi dnia Dzisiaj o 07:18:36 »
Czytałem ten wywiad. I jak tu nie być wściekłym na poprzednie władze. Przecież ktoś powinien za to odpowiedzieć, swoich pieniędzy nie marnotrawił przecież.

A pomijająć kase, to rzeczywiście AZS stracił dużo, bardzo dużo.

Najbardziej boli mnie ta wypowiedź Milicia: "Dla mojej rodziny znacznie trudniejsze było rozstanie z AZS-em. Byliśmy mocno związani z tym miejscem, poza tym zespół pod moją wodzą notował najlepszy wynik w historii klubu. Przygotowywałem tę drużynę pod historyczny rezultat w fazie play-off. Niestety nie dane mi było dokończyć tej pracy."

"Byliśmy mocno związani z tym miejscem". Mieli trenera na lata! A go wywalili!
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mastermind dnia Dzisiaj o 01:03:38 »
Rafał Wolny wspomniał że blisko AZS jest Stelmach. Ciekaw jestem jak wygląda jego zdrowie i jak zostanie skonstruowany ew. kontrakt pod tym względem.

"Stary, dobry znajomy sprzed dwóch sezonów" to raczej nie Piotrek Stelmach (bo on grał w AZS później, tj rok "z kawałkiem" temu); do cytowanego określenia najlepiej pasuje Mielony. Dla ścisłości, red. Wolny napisał o możliwości gry opisanego zawodnika w AZS Koszalin.

Plotki z twittera, dotyczące zawodników, będących w kręgu zainteresowania AZS Koszalin:
- według red. Waśka (Sportowe Fakty) Put blisko podpisania kontraktu z Miastem Szkła Krosno,
- według PolskiKosz.pl Damian Jeszke bliski podpisania kontraktu z Treflem Sopot.

@karoll, sprawdź staty Stelmacha. W ubiegłym sezonie grał w Czarnych słabiej, niż wcześniej w AZS Koszalin.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez air dnia Czerwiec 23, 2018, 19:24:23  »
Wywiad z Miliciciem i wątek koszaliński:
Mistrzostwo Polski w czwartym roku pracy w roli trenera można uznać za sukces. A nie wolno zapominać o tym, że sporo już pan doświadczył w tym zawodzie. Najpierw wyrzucenie z AZS-u, później fatalna porażka z Czarnymi w ćwierćfinale.

Zgodzę się z tym, że w swojej krótkiej trenerskiej karierze przeżyłem już ciężkie momenty. Ale one mnie wzmocniły wewnętrznie. Uważam, że w pewnych sytuacjach jestem spokojniejszy.
Trudniejsze było rozstanie z AZS-em czy porażka z Czarnymi?
Dla mojej rodziny znacznie trudniejsze było rozstanie z AZS-em. Byliśmy mocno związani z tym miejscem, poza tym zespół pod moją wodzą notował najlepszy wynik w historii klubu. Przygotowywałem tę drużynę pod historyczny rezultat w fazie play-off. Niestety nie dane mi było dokończyć tej pracy.

Wtedy wszystko rozleciało się jak domek z kart w ciągu kilku dni...

Prawda jest taka, że "polowanie" na moją osobę zaczęło się od stycznia. Tak naprawdę, od momentu, gdy zaczęło nam świetnie iść.

Ostatnio w "Przeglądzie Sportowym" pojawił się taki tytuł: "Niechciany w Koszalinie ze złotem we Włocławku". To prawda, że AZS też sporo stracił finansowo na rozstaniu z panem?

Tak. Wygrałem sprawę w sądzie z AZS-em i przez to obecny zarząd koszalińskiego klubu musi ponosić konsekwencje działań poprzednich władz. Tyle na ten temat. Ja jestem zadowolony z rozwoju wydarzeń, a AZS stracił dużo.

Strony: [1] 2 3 ... 10